Thread: Quick snacks?
View Single Post
Old 05-20-04, 11:57 AM
  #2  
nutbag
Guest
 
Posts: n/a
Mentioned: Post(s)
Tagged: Thread(s)
Quoted: Post(s)
chewy lollies. I buy cheaps ones with the highest glucose content.
It's probably not the best thing to be having, but they're only about $1.00 for 8 ounces; much cheaper than the fancy gel packs and other fancy stuff.